• Konkurs matematyczny

• Drodzy Uczniowie!

Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, więc już w tym klimacie stworzyliśmy dla Was matematyczny kalendarz adwentowy. Zabawa polega na tym, że codziennie od 26.11 - 19.12 będziemy publikować na stronie szkoły zadania do rozwiązania. Na każdy dzień oczekiwania na święta przypada jedno zadanie. Inne zadania będą skierowane dla klas 1-4, inne dla klas 5-8.

Waszym zadaniem jest sporządzenie własnego kalendarza adwentowego umieszczając w nim rozwiązania zadań matematycznych. Kalendarz należy wykonać w formie papierowej: klasy 1-4 oraz w formie prezentacji multimedialnej: klasy 5-8. Każde zadanie wykonujecie na osobnej kartce/ oddzielnym slajdzie w prezentacji. Pamiętajcie by na kartce czy slajdzie znalazły się: numer zadania, treść zadania, rozwiązanie. Mile widziane będą też elementy świąteczno-matematyczne.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Uczniowie klas 1-4 pozostawiają prace w holu szkoły w wyznaczonym do tego miejscu- świetlica szkolna, zaś uczniowie klas 5-8 prezentację multimedialną przesyłają na platformę TEAMS do Pani Grażyny Maciejewskiej.

Życzymy miłej zabawy :)
        W niedzielę 26.11. ukaże się pierwsze zadanie!

Termin oddania prac: 21 grudnia 2023 r.

Nauczyciele matematyki

Zadania konkursowe