Skład Rady Rodziców SP 14:

Przewodnicząca – Agnieszka Tucholska

Z-ca Przewodniczącego – Aleksandra Charuk

Skarbnik – Karolina Rafalska

Komisja Rewizyjna

- Paweł Rubnikowicz

- Monika Giryn

- Jowita Kirczuk

Drodzy Rodzice!

Jako Rada Rodziców działająca przy SP 14 w Szczecinie chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze inicjatywy, które planujemy przygotować w nadchodzącym roku szkolnym.

Planujemy zainstalować różowe skrzyneczki w toaletach dziewczynek i regularnie je zaopatrywać w artykuły higieniczne.

Jak co roku, przygotujemy i wręczymy słodkie upominki w Mikołajki dla każdej klasy.

Chcemy aktywnie uczestniczyć w konkursach szkolnych i nagradzać najlepszych uczniów.

Aby umilić czas przerw, planujemy zakupić pufy-worki  oraz umożliwić ustawienie automatu z wodą oraz zdrowymi przekąskami.

Nie zapominając o najlepszych uczniach, chcemy zakupić atrakcyjne pozycje książkowe, jako nagrody na koniec roku szkolnego 2023/2024.

Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i opinie, bowiem zadowolenie oraz sukces naszych uczniów jest celem nadrzędnym.

Rada Rodziców SP 14