• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych wspaniałych uczniów za przygotowanie pysznych wypieków na festym "Mama, Tata i Ja":

Grupa Tygrysków:                                                                                Klasa 4a:

- Antoni Florek                                                                                      - Helena Graczyk

- Konrad Kępski                                                                                    - Cezary Lisiecki

- Llianna Chylińska                                                                               Klasa 4b:

- Amelia Czopko                                                                                   - Dawid Szczukiewicz

- Jan Żądło

Grupa Krasnali:                                                                                    - Petrov Maksim

- Maja Cichocka                                                                                   - Pavlo Mocherniuk

- Maja Lewczuk

- Szymon Kardas                                                                                  Klasa 5a:

- Joanna Modzelewska                                                                         - Leon Gwizdała

- Zuzanna Sobocińska                                                                          - Wojciech Gmitrzuk

-  Hanna i Wiktoria Sędrowskie                                                           - Kacper Kaźmierczak

- Patryk Przyjemski                                                                               - Julia Charuk

- Milan Celeban                                                                                     - Artem Tertychnyi

Grupa "0a":                                                                                            Klasa 6a:

- Anna Łukasiewicz                                                                               - Oliwier Wiśniewski

- Michał Twardochleb                                                                           - Daria Hryshchuk

- Karolina Sierpowska

- Gabriela Lisiecka                                                                                 Klasa 6b:

- Hania Gwizdała

Grupa "0b":

- Stanisław Florek                                                                                  Klasa 7b:

- Bianka Kępska                                                                                    - Adrian Sobków

- Agnieszka Dziedzic                                                                             - Martyna Sobków

- Marysia Seikierzycka                                                                          - Natalia Urbanowska

- Oliwia Stochnal                                                                                   - Wiktoria Szczawińska

- Oliwier Dziedzic

- Antoni Seenyen

Klasa 1a:                                                                                               Klasa 7c:

- Hubert Kaśnicki                                                                                  - Michał Wierzbicki

- Alicja Grajewska                                                                                 - Patryk Kudyba

- Wiktoria Urbanowska                                                                        - Aleksander Dramski

- Aleksander Charuk                                                                            - Michał Niedźwiecki

- Martyna Szczawińska                                                                        - Jan Dygorda

- Jakub  Kosowski

Klasa 1b:                                                                                                - Karina Babych

- Maja Tucholska

- Oriana Rafalska                                                                                  Klasa 8a:

- Maciej Żenczykowski                                                                          - Zofia Palczewska

Klasa 2a:                                                                                                Klasa 8b:

- Maja Brudzińska                                                                                  - Diana Formaniuk

- Kornelia Dziedzic                                                                                 - Arseniy Zadorozhnii

- Franciszek Sierzpowski

Klasa 2b:

- Jan Kamiński

- Zuzanna Tabaka

- Zuzanna Malinowska

- Daniel Petrov

- Babych Sofiya

- Ivan Mocherniuk

Klasa 3a:

- Gabriel Gryz

- Lena Ryszko

- Maria Palczewska

Klasa 3b:

- Izabela Gryczan

- Wiktoria Gmitrzuk

• Fundacja Egalismo w SP14

• W ostatnim czasie naszych pierwszoklasistów odwiedzili pasjonaci z Fundacji Egalismo ze swoimi egzotycznymi podopiecznymi. Dziękujemy za ten niezwykły czas.

• Marsz dla życia

• Kolejne działania wolontariuszy.

W kwietniu wolontariusze klasy 8a podjęli się bardzo trudnego zadania jakim było przepisanie Encykliki Jana Pawła II Evangelium Vitae na płótnie. Poświęcili wiele godzin swojej pracy.

Dnia 08.05.2022 r. wolontariusze klasy 7b oraz 8b wzięli udział w Marszu dla Życia, który przeszedł ulicami naszego miasta. Mieli okazję ponownie włączyć się w akcję zbiórki funduszy na rzecz Hospicjum św. Jana Ewangelisty. Ponieśli również przepisaną Encyklikę.

Dumnie reprezentowali naszą SZKOŁĘ za co serdecznie dziękuję zarówno Rodzicom, a przede wszystkim MOIM wolontariuszom 😊.

Joanna Rokicka- opiekun wolontariatu szkolnego.