• Bal karnawałowy

• Bal karnawałowy grup przedszkolnych i klas 1-3 odbył się w dniu 10 lutego. Bawiliśmy w trzech grupach wiekowych: młodsze przedszkolaki, zerówki i klasy pierwsze i wreszcie klasy drugie i trzecie. O wystrój sali zadbali nauczyciele i panie pomagające w przedszkolu. Radosne karnawałowe spotkanie prowadzili dla nas animatorzy Czaruś i Kropka. Było tanecznie i wesoło!Pomysłowe przebrania budziły uśmiech na twarzach. Po balu zaczęliśmy zasłużone ferie.

W imieniu grupy wiekowej : Izabela Dolinna

• Apel podsumowujący pracę klas 0-3

• 9 lutego w naszej szkole odbył sę apel podsumowujący pracę klas 0-3. Licznie zebrani uczniowie w strojach galowych długo odbierali gratulacje, dyplomy i nagrody za sukcesy w wielu konkursach z różnorodnych dziedzin. Podczas spotkania została przeprowadzona pogadanka nt. bezpiecznych ferii. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy zimową piosenkę.

W imieniu grupy wiekowej: Izabela Dolinna

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

• Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w akcji sieci sklepów Lidl "Szkoły pełne talentów".

Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i całych rodzin zebraliśmy 12000 talenciaków, za które otrzymaliśmy różne nagrody.

• Rodzinne pamiątki

• W klasie 1A w ramach zajęć na temat rodzinnych pamiątek uczniowie przynieśli do szkoły swoje rodzinne skarby. Wśród pamiątek znalazła się m.in. Fotoksiążka z historią rodziny Lilianny D. Sięgająca czasów II wojny światowej, odznaka zasłużonej w służbie szpitala dla prababci Liliany A. Która przez wiele lat pracowała w naszym golęcińskim szpitalu, książka „polonezem przez świat”, która opisuje historie statku, który opłynął świat a przy jego budowie uczestniczył dziadek Amelii i Jakuba, który otrzymał za to odznakę. Oglądaliśmy także pamiątkowe pierscienie, zegarki, a także fotografie taty Borysa, którego pasowała na pierwszoklasistę nasza Pani Dyrektor Urszula Pająk.

Dbanie o historie naszych rodzin jest niezwykle cenne i fantastycznie było poznawać te niesamowite historie przekazywane przez naszych pierwszaków.

• Podsumowanie kiermaszu anielskiego

• Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkoły i uczestników Wojewódzkiego Konkursu "Pod skrzydłami Dobrego Anioła" na cele misyjne przekazaliśmy kwotę 1213 złotych. Zebrane fundusze wspomogą dalszą działalność kenińskiego sierocińca w Isiolo.

Dziękujemy za Wasze dobro!!!

Organizatorzy: Joanna Rokicka, Izabela Dolinna, Anna Alsing, Renata Dwulit-Andrut.

• Wyniki konkursu matematycznego- kalendarz adwentowy.

• W naszej szkole odbył się konkurs matematyczny- kalendarz adwentowy.

Nagrody dla naszych uczestników ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Konkurs w kategorii klas 1-4 wygrali uczniowie:

I miejsce-  Jan Kamiński kl. 2b

II miejsce- Miłosz Błochowiak kl. 2a

III miejsce- Maria Salamon kl. 1b

wyróżnienie: Kacper Gmitrzuk kl. 1a

Konkurs w kategorii klas 5-8 wygrali uczniowie:

I miejsce-  Daria Błochowiak kl. 5b

II miejsce- Leon Gwizdała kl. 6a

III miejsce- Kacper Kaźmierczak kl. 6a

wyróżnienie: Alicja Dramska kl. 5b

Miłosz Porzuczek kl. 5b

Aleksander Dramski kl. 8c

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy WYTRWAŁOŚCI i pomysłowości w storzeniu ciekawych kalendarzy adwentowych.

Zachęcamy do udziału w innych konkursach matematycznych.

Nauczyciele matematyki.

• Finał Konkursu "Pod skrzydłami Dobrego Anioła".

• Serdecznie dziękujemy za tegoroczny liczny udział w naszym konkursie.
            Nadesłano  327 aniołów z 19 placówek, z całego województwa. Wybór
            był trudny, a zachwytom nie było końca. Komisja konkursowa wyłoniła
            zwycięzców i przyznała liczne wyróżnienia. Poniżej zamieszczamy
            szczegółowe wyniki i anielską galerię. Opiekunom laureatów przekażemy
            informację o możliwościach odbioru nagród. Obecnie trwa kiermasz
            anielski, który wesprze misyjne dzieła w Afryce.

Izabela Dolinna, Joanna Rokicka, Anna Alsing, Renata Dwulit-Andrut -
            nauczyciele SP 14 w Szczecinie.

Konkurs_Pod_skrzydlami_Dobrego_Aniola.docx_wyniki_21.docx

• Warsztaty z pierwszej pomocy

• 02.12.2022 r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Spotkanie poprowadziła pani Marta Stankowska- dyplomowana pielęgniarka i ratowniczka medyczna. W czasie zajęć uczniowie ćwiczyli uciski klatki piersiowej na fantomie a chętni - wdechy! Każdy uczestnik otrzymał symboliczny upominek.

• Jesienne parasole

• W naszej szkole został przeprowadzony konkurs pt,, Jesienne parasole". Prace konkursowe wykonywane były dowolną techniką na prawdziwych parasolach. Udział brały przedszkolaki oraz uczniowie klas 1 - 3.