• Podziękowanie dla Rady Rodziców

• Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców za wkład finansowy w wyremontowanie sali do zajęć terapeutycznych oraz zakup puf na korytarz szkolny.

Społeczność Szkoły

• Sukcesy sportowe naszej uczennicy

• Uczennica klasy 2a Amelia Kaniewska wystąpiła w ubiegły weekend w turnieju o puchar prezesa MKS KUSY. Wystąpiła w grupie C z rocznika 2016 zajmując 3 miejsce jako reprezentantka klubu sportowego Olympia Police.

Jako wychowawca miałam możliwość obejrzeć jej występ w formie nagrania i jest zdumiewający a nasza Amelia jest niezwykle zdolną i utalentowaną dziewczynką!

Życzymy jej wielu kolejnych sukcesów i zawsze trzymamy za nią kciuki.

Wychowawca Angelika Cimoch

• Klasa 2a w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie

• Klasa 2a odwiedziła ostatnio Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, w której  odbyliśmy zajęcia edukacyjne. Dowiedzieliśmy się jak zachować się w trakcie pożaru, poznaliśmy znaczenie znaków ewakuacyjnych. Mieliśmy nawet okazje doświadczyć tego jak wygląda miejsce, w którym wybuchł pożar- w specjalnych strojach weszliśmy do zadymionego pomieszczenia.

Na koniec zapoznaliśmy się ze sprzętem strażaka, sprawdziliśmy czy napewno strażak jest w stanie przygotować się w 30 sekund do wyjazdu i  usłyszeliśmy najgłośniejsze w mieście syreny wozu strażackiego!

• Akcja charytatywna

• Dzieci z grupy 0 po raz kolejny włączyły się do akcji charytatywnej dla Podopiecznych hospisjum. Tym razem zbieraliśmy soki warzywno-owocowe.

• Serce dla pacjenta

•             W piątek tj. 23.02.2024 r. wraz z wolontariuszami kl. 6b zanieśliśmy dla pacjentów Hospicjum św. Jana Ewangelisty przy ul. Pokoju zebrane soki.

Podziękowania kieruję w stronę każdej osoby, która włączyła się w tę inicjatywę. To ważne aby pamiętać nie tylko o swoich bliskich chorych ale także o tych, którzy potrzebują naszej „niewidzialnej anielskiej ręki”.

Wam Twarz anioła z wypełnieniem z wypełnieniem pełnym WOLONTARIUSZE ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM DZIECIOM I ICH RODZICOM z kl. 0 bardzo dziękuję 😊.

Koordynator szkolnego wolontariatu: Joanna Rokicka

• Harmonogram Dnia Otwartego w SP14

• 17:03 - spotkanie z Dyrekcją oraz przyszłymi wychowawcami klas pierwszych i zerowych.

17:30 - 18:30 - gra szkolna "Szalony detektyw", zwiedzanie szkoły, spotkania i rozmowy indywisualne.

19:00 - zakończenie Dnia Otwartego.

Serdecznie zapraszamy :)

• Bal karnawałowy

• Powrót do szkoły po feriach zaczęliśmy w iście karnawałowym stylu! Już pierwszego dnia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3

Wszyscy świetnie się bawiliśmy tańcząc, śpiewając i bawiąc się wspólnie.

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki upominek w tym dniu.

• Opłata za obiady

• INFORMACJA O OBIADACH

KL.I-VIII

Należność za obiady w lutym 2024r. wynosi 147zł (21 dni x 7,00zł)

Płatności proszę dokonywać:

• przelewem na konto szkoły 33 1020 4795 0000 9102 0278 3561

Termin płatności do 05.02.2024r

Osoby, które dokonują wpłat poprzez przelew bankowy winny telefonicznie lub mailowo zapytać o kwotę należności. Podana powyżej kwota może być inna z powodów odpisów z ubiegłego miesiąca.

Tel. 91 421 49 81           email: sp14@miasto.szczecin.pl

Proszę o przestrzeganie w/w terminu. W przypadku braku wpłat w podanym terminie uczeń zostaje wykreślony z list dzieci uczęszczających na obiady szkolne.

INFORMACJA O PŁATNOŚCIACH ZA POSIŁKI I POBYT

DZIECI Z ODDZIAŁOW PRZEDSZKOLNYCH

(3-4 latki, 0A i 0B)

W dniu 02.02.2024r. rodzice/opiekunowie dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych otrzymują kwitariusze z należnością, którą należy uiścić za pobyt oraz wyżywienie.

Kwitariusze do odbioru u wychowawców grup przedszkolnych.

Odpłatności te należy dokonać do 07 lutego 2024r.

Płatności za pobyt należy dokonywać:

• przelewem na konto szkoły: 70 1020 4795  0000 9702 0301 2200

Płatność za wyżywienie proszę dokonywać:

• przelewem na konto szkoły: 33 1020 4795 0000 9102 0278 3561

Proszę o przestrzeganie w/w terminu płatności.  W przypadku braku wpłat w podanym terminie szkoła wstępuje na drogę windykacji.

• Wyniki konkursu matematycznego- kalendarz adwentowy

• W naszej szkole odbył się konkurs matematyczny- kalendarz adwentowy.

Konkurs w kategorii klas 1-4 wygrali uczniowie:

I miejsce-  Aleksander Charuk kl. 3a

II miejsce- Miłosz Błochowiak kl. 3a

III miejsce- Szymon Gezella kl. 4b

wyróżnienie: Kacper Gmitrzuk kl. 2a, Jakub Majka-Jakubczyk kl. 4b oraz Franciszek Stankowski kl. 2b.

Konkurs w kategorii klas 5-8 wygrał  Leon Gwizdała, uczeń kl. 7a.

Nagrody dla naszych uczestników ufundowała Rada Rodziców oraz Pan Mariusz Dramski, za co bardzo dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy WYTRWAŁOŚCI i pomysłowości w storzeniu ciekawych kalendarzy adwentowych.

Zachęcamy do udziału w innych konkursach matematycznych.

Nauczyciele matematyki.

• Konkurs "Pod skrzydłami Dobrego Anioła" - wyniki

• Już po raz kolejny w naszej szkole zrobiło się anielsko za sprawą uczestników naszego
            konkursu. W tym roku gościliśmy ponad 50 aniołów nadesłanych z 11 placówek naszego
            regionu. W przedświątecznym tygodniu wszystkie anioły trafiły do nowych domów.
            Pozyskane fundusze zaraz po nowym roku przekażemy na cele misyjne. Zapraszamy do fotorelacji.
            Serdecznie dziękujemy, nagrodzonym  gratulujemy.
            Opiekunów laureatów poinformujemy mailowo o możliwym sposobie odbioru nagród i dyplomów.
            Wyniki konkursu w załączniku: Konkurs_Pod_skrzydlami_Dobrego_Aniola.23_wynikidocx.docx

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
            Organizatorzy.